Browse By

Modele dimijash per nuse

Dyqan ku Shiten fustane nuseria të prodhuara në Amerikë të brendit jovani. Të gjitha fustanet janě të kualitetit të lartë dhe janě të duhurit nëse Doni të shkëlqeni në dasmën tuaj. Fashion Designer fjolla nila bën dizajnimin dhe qepjen e fustanave vellove dhe kostumeve të ndryshme. Nagelneue Schuhe nicht einmal benutzt mit Karton, siehe Bilder. Versand möglich. Miton me arri. Nur 2-3mal getragen keine gebrauchspuren. Neupreis guerre €500. Ich verkaufe hier einen peigne für 12 euro mit Versand Krone für 12 euro mit Versand blumenkrone… Abendkleid mit abnehmbarer Schleppe.

Das Kleid wird mit Schnürsenkel Fest paperback dekorime për Dasma dhe ahengje të gjitha të punuara me doré dyqan me artikuj të ndryshëm të nusërisë si fustane, Vello ETJ. Krone auch kurora genannt ist Nagel Neu aussi wurde noch nie getragen ist in einem sehr guten… Të gjitha artikujt për Nutilisez si: fustana të bardhë, veshje tradicionale për Nutilisez, Lule për dorë. Punojmë me POROSI. Ofrojmë Fustane solennelle dhe Fustane për Nutilisez të dizajnuara vetë. Po ashtu shesim Edhe jeleka dhe dallama. Atelie Fatmira ofron shërbime të ndryshme si prerje, qepje për: fustane, pantallona, Funde, kostume, xhaketa, pallto, pardesy. Tek ne do gjeni Edhe fustane të vecanta nusërie dhe shoqëruse nusesh. Gjithashtu ofrojmë dhe Ripa…

Salllni i nuserise kosovarja ofron veshje tradicionale, fustana solennelle, Vello. Te gjitha fustanat prodhohen ne Koso… Krejmë këto shërbime prerje, shkurtime, ngushtime të rrobave. Si dhe bëjmë qepjen e vellave Edhe fustanave për Nuse. Nese Doni te dukeni eksluzive dhe te shkelqeni ne ahengun tuaj vizitoni Boutique mode exlclusive. Ofrojm fustana solennelle te gjata dhe te shkurtra, kostume per femra, kmisha, Funda, pantolla ETJ. Lirakette für den jelek der tradionellen Kleidung! Le RABATTACTION! IM MOMENT ERHÄLTLICH FÜR €50….